Діпфейк Королеви Єлизавети II

У мережі набуває популярності альтернативне привітання королеви Єлизавети II, в якому вона повторює рухи з TikTok – відео

скриншот із відео

Телеканал Channel 4 створив діпфейк, аби нагадати загалу, що ми більше не можемо довіряти власним очам

Британський телеканал Channel 4 виклав у прямий етер фейкове відеопривітання королеви Єлизавети II. Відео швидко поширилося мережею. 

У ролику цифрова версія королеви розповідає про непростий 2020 рік зі згадками про принца Гаррі та Меган Маркл. Крім цього, Єлизавета згадує про причетність принца Ендрю до сексуального скандалу з Джеффрі Епштейном. Після промови королева починає танцювати на столі. Рухи, зазначає посадовиця, вона вивчила у додатку TikTok. 

Мета цього альтернативного відеопривітання – продемонструвати глядачам, що не варто вірити усьому, що ви бачите у ЗМІ. За словами представників каналу, у цифрову еру фейкові новини особливо небезпечні для загалу. Відео описали як "потужне нагадування про те, що ми більше не можемо довіряти власним очам".

На думку деяких медіаекспертів, технологію діпфейку використовують набагато частіше, ніж ми думаємо. 

Раніше Дивогляд розповідав про незвичне хобі королеви, що збагатило її на кілька мільйонів. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ