Томас

Наслідки Різдвяних свят: британець напідпитку змінив своє ім'я на Селін Діон

Thomas Dodd / Facebook

Нині він сподівається, що ця витівка допоможе йому познайомитися зі співачкою

Британець Том Дод на Різдво хильнув зайвого та під час перегляду концерту Селін Діон вирішив офіційно змінив своє ім'я на ім'я співачки. Про це пише The Birmingham Mail.

30-річний Томас зазначив, що "трохи одержимий" зіркою та не може цього приховувати. За час локдауну британець передивився багато концертів Діон по телевізору, а на Різдво знову увімкнув записи співачки. 

"Я пам'ятаю, що дивився один із концертів, і в мене з'явилася чудова ідея, хоча я був трохи п'яний", – розповідає про свою дивну ідею Томас. 

Чоловік подав заявку онлайн на зміну імені та прізвища та заплатив за процедуру близько 3500 грн. За кілька днів хлопцю підтвердили зміну імені. 

Нині перед Томасом постало нове питання: як повідомити про це відділ кадрів та змінити підпис у робочій пошті. Крім цього, британець переймається, що може потрапити до поліцейського відділку через свій вчинок. 

Хоча мати хлопця була незадоволена діями сина, друзі Томаса підтримали його. Нині він не планує повертати своє старе ім'я. На його думку, такий вчинок розвеселить людей, які "пережили цей непростий рік". 

Також Томас сподівається, що зміна імені допоможе йому познайомитися зі справжньою Селін Діон. Сама співачка чи її представники не коментували витівку британця.

Читайте також: принца Гаррі переплутали з продавцем різдвяних ялинок. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ