Новий рекордсмен: найстаріший чоловік світу поділився секретом щасливого життя

Книга рекордів Гіннеса підтвердила ім’я нового найстарішого чоловіка світу.

Ним став 112-річний житель Пуерто-Рико Еміліо Флорес Маркес, повідомляє "Дивогляд".

За місяць Маркес має відсвяткувати свій 113-й день народження.

Еміліо Флорес народився 8 серпня 1908 року в Кароліні, Пуерто-Рико. Він був другим за віком з 11 дітей, народжених від Альберто Флореса Мелендеса та Маргарити Маркес-Гарсії.

Найстаріший чоловік світу
Найстаріший чоловік світу
Фото: guinnessworldrecords.com

Змалку Еміліо допомагав батькові на фермі цукрової тростини. Він часто відповідав за полив та завантаження тростини у вагони для транспортування.

Будучи одним із найстарших у своїй сім'ї, він також відповідав за домашні справи та допомагав доглядати за своїми дев'ятьма братами та сестрами, що вижили.

"Я був найстаршим з дітей, тому робив все. Я прибирав, я піклувався про хлопців, я все робив"- розповів довгожитель.

Він продовжував займатися фермерством, і це ремесло, врешті-решт, стало годувати вже його власну сім’ю.

Еміліо був одружений протягом 75 років з коханням свого життя Андреа Перес, яка померла в 2010 році. За час спільного життя вони створили прекрасну сім'ю і народили чотирьох дітей, двоє з яких досі живі і здорові.

Найстаріший чоловік світу
Найстаріший чоловік світу
Фото: guinnessworldrecords.com

Зараз довгожитель-рекордсмен має п’ятеро онуків та п’ятеро правнуків.

Наразі він живе в Ріо-П'єдрасі, Пуерто-Рико, де його двоє дітей, Тірса та Мілліто, опікуються ним.

Найстаріший чоловік світу
Найстаріший чоловік світу
Фото: guinnessworldrecords.com

У віці 101 року Еміліо переніс операцію з імплантації кардіостимулятора. Але через одинадцять років він все ще демонструє силу та міцне здоров’я у своєму грандіозному віці. Хоча він майже повністю втратив слух, він продовжує насолоджуватися життям.

Еміліо з любов’ю називають Дон Мілло. Сам він розповів, що вважає, щоб жити щасливо, потрібно мати достаток любові і не тримати гніву.

"Мій батько виховував мене з любов'ю, люблячи всіх. Він завжди говорив мені і моїм братам і сестрам робити добро, ділитися всім з іншими. Крім того, Христос живе в мені".

Еміліо отримав офіційне свідоцтво про звання рекордсмена Книги рекордів Гіннеса у себе вдома, де відзначив досягнення святковими фото.

@guinnessworldrecords

Попередній найстаріший чоловік, який дотепер живе на нашій планеті, - Думітру Коменеску (р. 21 листопада 1908 р.) із Румунії. Він утримував рекорд менше одного місяця до своєї смерті 27 червня 2020 року, у віці 111 років 219 днів. Після його смерті Книга рекордів Гіннеса отримала докази на підтримку Еміліо, який народився на три місяці раніше від Думітру.

Найстаріша людина, яка коли-небудь жила, - француженка Жанна Кальмент, яка прожила 122 роки 164 дні. Найстаріший чоловік в історії - Джироемон Кімура (Японія), який народився 19 квітня 1897 року та помер у віці 116 років та 54 днів 12 червня 2013 року.

На сьогодні титул найстарішої людини світу утримує японка Кейн Танака (народилася 2 січня 1903 р.). Її запис було підтверджено у віці 117 років та 41 дня 12 лютого 2020 року.

Зараз їй вік 118 років і 179 днів (на сьогодні), вона живе у Фукуоці, Японія.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше