Delfast Dnepr Electric

172 км/год: українець встановив світовий рекорд швидкості на електробайці – фото й відео

delfastbikes / Twitter

"Попри всі несправності та перешкоди!"

У рамках змагань Bonneville Speed Week 2021 українець Сергій Малик став автором світового рекорду зі швидкості на електромотоциклі. Фестиваль проводять на висохлому соляному озері Бонневіль (США). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook Naftozavr.

Заїзди пройшли у четвер, 12 серпня. Українському гонщику на мотоциклі, який зробили зі звичайного "Дніпро", вдалося розігнатися до приблизно 172 км/год (107,217 миль/год). Це є новим рекордом для транспортних засобів цього класу ("А" OMEGA).

"Попри всі несправності та перешкоди! За 42 хвилини до кінця заїздів у цьому році! Неймовірно!", – сказано у повідомленні.

За словами Малика, цей рекорд став найскладнішим у його колекції, котра вже налічує 40 рекордів.

"Все в останній момент: три спроби, три рекордні кваліфікації", – прокоментував цю подію гонщик.

Варто зазначити, що електромотицикл Delfast Dnepr Electric було створено спеціально для цього змагання у США. Його розробили в українській компанії Delfast Bikes, яка створює і серійно випускає електровелосипеди.

Раніше на цьому мотоциклі вже перемагали у Бонневілі, але 2021 року конструкцію допрацювали для досягнення найвищої швидкості. Цей транспорт має синхронний електродвигун на постійних магнітах номінальною потужністю 50 кВт і піковою 100 кВт.

Вага мотору складає 12 кг. Ємність тягового літіє-полімерного акумулятора – 12 кВт • год, а інвертор теж створили українські фахівці. Показник максимального струму на виході – 200А, що робить можливим крутний момент 220 Нм.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що українські ресторани можуть отримати зірки від Michelin.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ