Наймолодша бабуся у світі

Стала бабусею у 23 роки: шокуючий запис Книги рекордів – фото

worldrecordacademy.org

Жінка рада, що онук - хлопчик, бо "вони не мусять так страждати, як дівчатка"

У світі є багато дивовижних і чудернацьких рекордів. Але є й такі, що справді шокують, пише "Дивогляд".

У румунському селі Івесті живе дівчина, яка стала наймолодшою бабусею в історії. Це "досягнення" зафіксувала Академія світових рекордів (World Record Academy).

У Ріфки Станеску народився онук, коли їй самій було лише 23 роки.

Дівчина живе у ромській громаді, де прийнято одружуватися у ранньому віці. Коли дівчинці було лише два роки, її посватали за сина багатого комерсанта. Однак, коли Ріфці виповнилося 11, вона закохалася у 13-річного хлопця. Її батьки, звичайно ж, були проти такого союзу, тому пара таємно одружилася, а вже через рік дівчинка народила дочку.

Після цього сім’я нареченого погодилася виплатити 500 тисяч леїв приданого (близько 120 тисяч грн). І лише тоді батько прийняв зятя в сім’ю.

Через рік дівчинка народила ще одну дитину. А коли її старшій дочці, Марії, виповнилося 10 років, та вирішила повторити долю матері і одружилася. В 11 років Марія народила сина Іона, зробивши свою матір наймолодшою бабусею у світі.

Попередній рекорд належав 29-річній жінці з Неаполя (Італія). А наймолодшим дідусем визнаний 29-річний чоловік із Великої Британії.

Зараз Ріфці Станеску 27 років.

"Я щаслива бути бабусею, але я хотіла чогось іншого для Марії - і чогось іншого для мене", - сказала вона журналістам.

Вона розповіла, що хотіла б, щоб її дочка продовжила навчання, але Марія вирішила піти її шляхом. Та попри все, Ріфка любить бути зі своїм онуком.

"Іон хороший хлопчик - він уже заручений з дівчиною, якій 8 років. Хлопчиків завжди приємно мати - вони не мусять так страждати, як мені здається, дівчатка", - підкреслила молода бабуся.

Читайте також: 99-річна бабуся закінчила університет разом з онуками

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ