99-річна бабуся закінчила університет разом з онуками

ktla.com

На вступ до коледжу американку надихнули онуки, які в той час вчилися на магістрів.

Про це пише Adme.ru. За свої 99 років Доріт Деніелс пережила чимало: вона була свідком Великої депресії, двох світових воєн і Руху за громадянські права чорношкірих.

Але одне з найбільших досягнень в її житті сталося зовсім недавно – після 5 років напруженої роботи їй вдалося закінчити університет. Доріт вступила до коледжу в місті Санта-Кларита (штат Каліфорнія) у 2009 році.

Також розповідається, за час навчання вона втратила водійські права, і в неї сталося кілька серцевих нападів, але вона все одно залишалася найвідданішим і працьовитим студентом. "Я зробила те, що хотіла зробити, і моя мрія збулася", - сказала Доріт після церемонії вручення дипломів.

Водночас викладачі зазначили, що студентка Деніелс докладала величезних зусиль, особливо складно їй давалися уроки комп'ютерної грамотності, але вона успішно подолала всі перешкоди. На питання, яку пораду вона може дати випускникам, Доріт відповіла: "Ніколи не здавайтеся. Доводьте справу до кінця. Не дозволяйте нікому перешкоджати вам. Скажіть: "Я збираюся зробити це" - і зробіть це для себе".

Раніше ми вже писали про 67-річного пенсіонера з Великобританії, який закінчив університет через 35 років після вступу.  

ПРОКОМЕНТУЙТЕ