Стіл у ресторані

Українські ресторани можуть отримати зірки від Michelin – що про це відомо

Shutterstock

Посол України у Франції розповів, які міста відвідали експерти з Michelin

Фахівці відомого ресторанного путівника Michelin вже оцінюють українські ресторани, а незабаром очікують новини про рейтингування українських ресторанів фахівцями. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал "Всеукраїнський Форум Україна 30".

Рейтинг Michelin – що це?

Автором першого ресторанного путівника став Андре Мішлен – один із засновників компанії "Michelin" у 1900 році. Спочатку в путівнику мова йшла про різні корисні для відпочивальників місця (готелі, автостоянки тощо).

Однак, через 20 років путівник доповнили рейтингом ресторанів, а вже у 1926 році зірочка, яка нагадує квітку, стала означати відмінну оцінку кухні ресторану. На початку 1930-хроків відбулася диференціація якості кухні за 3-ма зірками, що діє донині:

  • 1 зірка – дуже хороший ресторан у своїй категорії
  • 2 зірки – відмінна кухня, заради ресторану варто дещо відхилитись від маршруту
  • 3 зірки – чудова робота шеф-кухаря, варто сюди здійснити окрему подорож
Рейтинг Michelin
Рейтинг Michelin
Фото: Michelin

Фахівці вже тут

"В Україні працюють групи експертів Michelin – вони їздили в Одесу, були у Києві, ще у декількох містах", – розповів посол України у Франції Вадим Омельченко.

За словами чоловіка, у Michelin дуже зацікавлені у співпраці. Окрім цього, скоро українським рестораторам повідомлять про потенційне рейтингування їх бізнесу в найпрестижнішому профільному світовому виданні.

Чи є в українських ресторанів шанси отримати схвалення від Michelin?

Враховуючи вищезазначені фактори, українським ресторанний бізнес буде змушений підвищити якість обслуговування, бо отримати заповітну зірку/зірки від Michelin – дуже складно. Однак, не варто виключати, що в Україні є заклади, які зможуть здивувати навіть світових спеціалістів.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що працівниця McDonald's показала робочий секрет і спричинила обурення в мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ