Таш Петерсен

Веганці-активістці заборонили відвідувати паби та ресторани – фото й відео

vganbooty / Instagram

"Якщо ви не веган, ви несете відповідальність за жорстоке поводження з тваринами"

24-річна веганка-активістка Таш Петерсен з Перта дала обіцянку покинути Західну Австралію через те, що їй не дозволяють відвідувати місцеві паби. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на 7news.

Дівчина написала у своєму Instagram, що їй заборонили відвідувати ресторани, кафе та бари штату. Якщо вона порушить це правило – її оштрафують на $10 тис.

Місцеві правоохоронні органи прийняли це рішення через інцидент у травні, коли Петерсон з'явилася у рибному ресторані Bathers Beach і звинувачувала гостей закладу в "рибному Голокості".

"Риба теж хоче жити! Рибі теж боляче!", – кричала активістка та бажала оточуючим, щоб їжа стала їм грудкою в горлі.

Як зізналася сама Петерсен, у той день вона не вживала алкоголь. На її думку, місцеві користуються цим інцидентом, "щоб не дати мені протестувати". Також Таш вважає, що ця заборона наочно демонструє те, "як так звана свобода слова насправді зовсім не є свободою слова".

"Система зробить все, щоб захисники прав тварин не викрили правду про найбільший голокост в історії. М'ясна, молочна і яєчна промисловість процвітають в умовах секретності, оскільки ні в чому не винні піддаються тортурам, поневоленню, зґвалтуванню, жорстокому поводженню і жорстоким вбивствам. Якщо ви не веган, ви несете відповідальність за жорстоке поводження з тваринами", – стверджує вона.

Цікаво, що Петерсен не планує зупиняти свою діяльність – тепер вона хочу протестувати на сході країни.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що український міський голова похвалився своїми візитками з в'яленого м'яса.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ