Бургер The Golden Boy

У Голландії приготували найдорожчий бургер у світі – фото й відео

De Daltons / YouTube

"Оскільки булочка покрита золотом, ваші пальці будуть повністю золотими, поки ви не доїсте"

Голландський ресторан De Daltons приготував найдорожчий гамбургер у світі. Страва отримала назву The Golden Boy (Золотий хлопчик). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на YouTube-канал ресторану.

Відомо, що всередині булочки, замішаної на шампанському Dom Perignon, помістили котлету з м'яса ваґю, хамон і чорну ікру. Також зверху The Golden Boy доповнили їстівним золотом і наступними продуктами:

  • королівським крабом
  • цибулевими кільцями у клярі
  • італійським білим трюфелем
  • майонезом із копченим шафраном із качиних яєць
  • соусом барбекю з кави Копі Лувак із рідкісної бочки з односолодового віскі Макаллан

Читайте також: Легкі та пухкі: рецепт булочок для бургерів від Тетяни Литвинової – відео

Якщо людина бажає придбати цю страву, то їй доведеться викласти €5 тис ($5 964, близько 160 тис грн). Окрім цього, треба попередньо за кілька тижнів забронювати страву та внести передплату в розмірі $855 (близько 23 тис грн).

"Інгредієнти дуже добре доповнюють один одного, а аромати насичені. Попри те, що цей гамбургер надзвичайно дорогий, вам все одно доведеться їсти його руками, тому що це єдиний спосіб їсти гамбургери. Оскільки булочка покрита золотом, ваші пальці будуть повністю золотими, поки ви не доїсте", – стверджує автор The Golden Boy і власник De Daltons Робберт Ян.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на Вінниччині приготували найбільший в Україні малиновий пиріг.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ