Фрагмент кліпу DJ Shadow і Run the Jewels на пісню Nobody Speak

Знятий в Україні кліп визнали одним з найкращих у світі – відео

Mass Appeal / YouTube

У відеоряді можна побачити кулачну бійку політиків

Видання Rolling Stone розмістило топ-100 найкращих кліпів у світі, серед яких є той, який зняли в столиці України. Про це повідомляє "Дивогляд".

На 20-му місці опублікованого рейтингу знаходиться DJ Shadow і Run the Jewels на пісню Nobody Speak. Кліп, який зняли у Києві, випустили у 2016 році. У ньому можна побачити Український дім.

До роботи над проєктом залучили американських і українських творців, у тому числі Radioaktive Film. Актори кліпу зобразили міжнародних політиків, що засідають на саміті в стилі ООН. Словесний конфлікт між ними, за сюжетом кліпу, закінчився кулачною бійкою.

"Ми хотіли зробити позитивне, життєствердне відео, яке відобразило б політиків в їх кращі роки на виборах... Замість цього ми отримали це", – прокоментував кліп DJ Shadow.

До речі, Україна відзначилася у сфері кліпів не лише завдяки зйомкам на своїй території, бо нещодавно українська режисерка та кліпмейкерка Таня Муіньо створила відеокліп на пісню Wild Side, яку виконали американська реперка Cardi B та співачка Normani.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ