Кузьма Скрябін

Мама Кузьми Скрябіна розповіла, хто і як намагався привласнити пісні її сина – відео

lviv1256

Жінка оприлюднила звернення "до всїх небайдужих" та попросила допомоги у президента України

Мама співака і соліста гурту "Скрябін" Андрія Кузьменка – Ольга Кузьменко заявила, що один з музичних лейблів привласнює собі пісні її сина. Про це повідомляє "Дивогляд"

На YouTube-каналі Кузьми Скрябина жінка оприлюднила звернення "до всїх небайдужих". У ньому вона зазначила, що музичний лейбл Moon Records намагається привласнити собі композиції її сина. Це проявляється у тому, що власник лейбла Андрій Пасічник залишив 38 скарг на відео-матеріалах та звинуватив їхнього автора у порушенні авторських прав. 

"Чому вам, пане Пасічник, не дають спокою права інтелектуальної власності, напрацьовані моїм сином за своє коротке життя? Тому що всі ці роки ви жили в них, обкрадаючи нашу сім'ю, і зараз втратили це джерело доходу?", – заявила жінка.

По допомогу Ольга звернулася до президента України Володимира Зеленського та попросила його розібратися у цій ситуації, оскільки він не з чуток знає, як важко захищати свої авторські права. 

Натомість, сам власник Moon Records заперечує це. Вин попросив Ольгу Кузьменко не дезінформувати громадськість і пообіцяв відкликати усі скарги.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що режисерка концерту до Дня Незалежності прокоментувала скандал із гуртом Грін Грей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ