Go_A

Залишили Моргенштерна позаду: композицію українського гурту Go_A прослухали майже 3 млн користувачів Spotify

відкриті джерела

Трек продовжує займати перші позиції в рейтингу

Український музичний гурт Go_A вже тривалий час перебуває на перших позиція у міжнародному рейтингу музичного сервісу Spotify, а на сьогоднішній день зібрав майже 3 млн прослуховувань. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на УНІАН.

За даними на середу, 9 червня, композицію "Шум", із якою Go_A виступали на цьогорічному Євробаченні, прослухали 2 млн 951 тис користувачів музичного сервісу.

Порівнявши загальні дані, можна помітити, що український гурт став популярнішим за російського виконавця Моргенштерна, який тривалий час не спускався з вершини рейтингу. На сьогоднішній день його найбільш  прослуховуваний трек зацікавив 2,7 млн користувачів, що на 200 тис менше, ніж зібрав український гурт. 

Своєї міжнародної популярності гурт Go_A здобув після участі у Євробаченні. На пісенному конкурсі Україна феєрично увійшла у фінал та здобула 5 місце

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ