гурт Go_A

Український гурт Go_A представив нову версію пісні для Євробачення – відео

UA: Перший / YouTube

Розповідаємо, яких змін зазнала композиція

Український гурт Go_A представив оновлену версію пісні "Шум", із якою цього року представлятиме країну на пісенному конкурсі Євробачення. Відео із композицією було оприлюднено 9 березня на YouTube-каналі UA: Перший.

Гурту довелося повністю переробити свій трек під формат конкурсу Євробачення. Так, у новому варіанті пісні відсутні слова з українських народних пісень, а також трохи зменшився хронометраж.

Натомість, представники гурту заявляють, що вони доклали максимум зусиль, аби зберегти зв'язок оновленої версії пісні із попередньою.

"Новий текст, звісно ж, також заснований на українському фольклорі. Це матеріал, з яким ми працюємо з 2012 року і не збираємося нічого змінювати. Новий текст є немовби "сиквелом" до попередньої версії, продовженням пісні, випущеної в січні, але трохи у іншому настрої, веселішому. Так, у старій версії ми закликали весну і надіялися на неї, а у новій вона вже прийшла і ми всі дуже раді", – розповіла солістка гурту Катерина Павленко.

Щодо відеокліпу, то у ньому можна побачити кадри з Чорнобиля та міської АЕС. Музиканти посеред лісу  співають у кузові ретро-вантажівки, а до них, крізь хащі, виходять люди у медичних костюмах. Вони заводять хоровод, а потім скидають з себе медичні костюми, демонструючи на собі різнокольоровий одяг. Хоровод змінюється на ритмічний танець.

Пісенний конкурс Євробачення цього року відбудеться у Роттердамі, Нідерланди. Перший півфінал відбудеться вже 18 травня, другий – 20 травня, а фінал – 22 травня. Гурт Gо_A представлятиме Україну в першому півфіналі. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ