"Євробачення"

Український гурт Go_A виступить на Євробаченні у Нідерландах

ebu.ch

Затверджено формат проведення конкурсу

Музичний гурт Go_A поїде до Нідерландів, щоб представити Україну на пісенному конкурсі Євробачення. Про це повідомляєтся на офіційному сайті конкурсу.

Цього року у зв'язку із пандемією коронавірусу конкурс проходитиме у форматі "B". Це значить, що учасники приїдуть в Роттердам зі зменшеною кількістю людей в команді. Також буде скорочено й кількість журналістів, які зможуть спостерігати за проведенням конкурсу з павільйона. 

Питання стоїть ще й стосовно присутності глядачів. В залежності від статистики захворювань, конкурс може відбутися взагалі без глядачів. Остаточне рішення щодо цього буде оголошено ближче до травня.

Гурт Go_A змагатиметься за перемогу із піснею "ШУМ", яка створена за мотивами однойменної обрядової гри "веснянка". В інтерпретації гурту – це сучасне переосмислення архаїчної гри з елементами древнього магічного обряду.

Проведення Євробачення-2021 заплановане на 18-22 травня.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав про найяскравіші образи Золотого глобуса-2021

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ