Катерина Павленко

Солістка Go_A отримала нагороду "Жінка III тисячоліття"

Kate Pavlenko / Facebook

Катерина Павленко своєю піснею змогла об'єднати всю країну

Солістка українського гурту Go_A Катерина Павленко отримала всеукраїнську нагороду "Жінка III тисячоліття". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на радника Президента України Руслана Стефанчука, який вручав нагороду.

"Сьогодні мав честь вручити солістці групи Go_A Катерині Павленко спеціальну нагороду всеукраїнської премії "Жінка ІІІ тисячоліття". Пані Катерина нещодавно збурила усю Україну. І це було настільки зроблено по-українськи. Вона виконала важливу та споконвічну місію в наших серцях — змусила об’єднатися", - написав політик у Facebook.

"Хоча рідко можна знайти сучасну пісню, яка подобається всім, Катерині Павленко це вдалося. Подякував пані Катерині від кожного українця за те, що вона є. За те, що гідно представила Україну, за патріотизм і популяризацію української культури у світі, за утвердження національної ідентичності. Здається, що одне з найбільших наших надбань — ми почали продукувати моду на українську мову та сучасну українську культуру в цілому світі. Це, мабуть, те, що вирізняє справжнього українця за духом і кров’ю", - додав Стефанчук.

Нагадаємо, гурт Go_A зі своєю піснею SHUM представляв Україну на Євробаченні-2021 і посів загальне 5 місце. Однак, за результатами голосування глядачів Україна опинилася на другому місці.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ