гурт GO_A на Євробаченні

Україна зайняла друге місце на Євробаченні-2021 за результатами голосування глядачів

5 канал

Журі багатьох країн виявилися заангажованими і не чесними

Український гурт Go_A мав би значно вищі шанси на перемогу на пісенному конкурсі Євробачення, якби зараховувалося лише голосування глядачів. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, за результатами голосування європейців Україна набрала 267 балів. Більше – 318 – лише у цьогорічного переможця Євробачення Італії.

Однак, національні журі не були такими щедрими і загалом віддали Україні лише 97 балів.

Голосування журі на Євробаченні-2021
Голосування журі на Євробаченні-2021
Фото: eurovisionworld.com

Після першого етапу голосування гурт Go_A займав 9-те місце. Але в сумі, завдяки високим оцінкам глядачів, піднявся на 5-те місце із 364 балами.

Євробачення-2021
Євробачення-2021
Фото: eurovisionworld.com

Зазначимо, етап із голосуванням національних журі запровадили кілька років тому, щоб уникнути політичного і етнографічного впливу на результати. Однак, як показали результати Євробачення-2021, журі багатьох країн (на щастя, не всіх) виявилися некомпетентними і віддавали свої голоси не за талановиту музику, а за власні інтереси.

Наприклад, Греція та Кіпр традиційно обмінялися найвищими балами. Журі Росії віддало 12 балів Молдові, бо учасницю від цієї країни готував Філіпп Кіркоров. І, сюрприз, Молдова також віддала 12 балів Росії.

Читайте також: Хто голосував за Україну і за кого проголосували українці

Нагадаємо, на Євробаченні-2021 перемогу отримав гурт із Італії Måneskin із піснею Zitti e buoni.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ