Тілль Ліндеманн у кліпі Ich hasse Kinder ("Я ненавиджу дітей")

"Я ненавиджу дітей": фронтмен Rammstein випустив кліп у День захисту дітей – відео

Till Lindemann / YouTube

Кліп зробили у стилістиці пізнього Радянського Союзу

З'явився новий кліп рокера, фронтмена груп Rammstein і Lindemann, Тілля Ліндеманна, який називається Ich hasse Kinder ("Я ненавиджу дітей"). Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його YouTube-канал.

Кліп випустили у вівторок, 1 червня, коли у світі святкують День захисту дітей. Його зробили у стилістиці пізнього Радянського Союзу.

Відеоряд супроводжується численними сценами насильства та жорстокого ставлення дітей до своїх однолітків. Сюжет будується навколо піонера, над яким знущалися в школі. Однак, він виріс та вирішив помститися.

Режисером кліпу став Сергій Грей, а також до зйомок залучили російського співака та коміка Олександра Ревву, котрий зіграв радянського поліцейського. Останній допитував і катував персонажа Ліндеманна.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що росіяни обурилися через те, що солістка Go_A порадила їм приїжджати в Україну не на танках.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ