Відомий французький бренд звинуватили у тому, що він копіює образи українського безпритульного

Львівський фотограф Юрко Дячишин помітив, що популярний французький бренд Vetements копіює образи українського безпритульного Славіка.

Про це пише "Дивогляд".

Фотограф показав для прикладу кілька фото, на яких порівняв луки Славіка і моделей в одязі для колекції VTMNTS 2022. Схожість важко не помітити.

"Як я писав раніше, "Slavik’s Fashion" надихнув багатьох модельєрів (та не всі у цьому зізнаються). Особливо "надихається" ним бренд Vetements, і якщо першого разу вони принаймні згадали про це в коментарі Vogue Paris, то в новій колекції, яка вийшла під маркою VTMNTS 2022, ні", - написав Дячишин.

Фотограф познайомився з безпритульним у Львові ще 10 років тому. У 2011-2013 роках він зробив з ним кілька фотосесій.

"Він не тинявся з купою сумок, не копирсався в сміттєвих баках і не спілкувався з іншими бездомними, - згадував Дячишин про Славка. - Він практично ніколи не з'являвся в однаковому одязі, що дуже дивно і, очевидно, дуже складно для людини без даху над головою. Крім щоденної зміни одягу - а іноді і перевдягань двічі на день - Славік регулярно міняв зачіски, бороди і навіть голив пахви".

Після того, як фотограф зробив Instagram-сторінку Slavik's Fashion, безпритульний зі Львова став відомим у всьому світі. Про нього написали багато зарубіжних ЗМІ, зокрема Vogue Paris, The Telegraph, Mirror, La Repubblica і Esquire.

Читайте також: Родина знайшла безхатька, якого 10 років вважали померлим, після благодійної стрижки – фото 

"Історія Славіка настільки унікальна і неймовірна, що часом важко повірити у її реальність. Не дивно, що є і ті, хто сумнівається в її реальності та вважають, що це придуманий арт-проєкт і Славік - це актор чи модель. Також були версії, що це дійсно бездомний, але костюми не його, а якогось модельєра, а Славік лише був моделлю", - написав Дячишин.

У 2013-му Славік зник з вулиць Львова. Згодом багато журналістів робили спроби його розшукати, але безуспішно.

"Як написало одне з італійських видань: "Хочеться вірити, що у Славіка все добре і зараз він працює в одній з модельних студій, де створює свої костюми", - зазначив фотограф.

Нагадаємо, нещодавно "Дивголяд" розповідав історію безпритульного хлопця із Нігерії, який випадково натрапив на дизайнера і став моделлю.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше