Різдвяне диво

Родина знайшла безхатька, якого 10 років вважали померлим, після благодійної стрижки – фото

padoooficial / Instagram

Історія, за якою можна зняти фільм

Перед Різдвом трапляються справжні дива. У Бразилії сім’я знайшла бездомного чоловіка, після того, як у мережі пошили фото після його благодійної стрижки. Про цю історію пише Bored Panda.

Жоау Коельо Гімарес зник у 2010 році. Він 10 років поневірявся по вулицях і збирав сміття, щоб вижити. Весь цей час його рідні думали, що він помер.

Життя Жоау радикально змінилося після того, як його помітив власник магазину чоловічого одягу і барбершопу Алессандро Лобо. Бізнесмен запропонував безхатьку їжі, але той відмовився, попросивши натомість підстригти йому бороду.

Лобо розчулився і вирішив разом зі своїми працівниками влаштувати для Гімареса день краси. Його підстригли, зробили стильну зачіску, а також подарували три сорочки, штани, куртку і нові черевики.

Гімарес - дуже скромний і небагатослівний чоловік, але він виглядав задоволеним і був вдячний за зміни в своїй зовнішності.

Бізнесмен зафіксував трансформацію бездомного чоловіка і поширив фото у соцмережах, щоб закликати інших робити добро і допомагати нужденним.

Ці знімки стали дуже популярними і швидко поширилися країною. Одного дня їх помітили члени родини Жоау, які впізнали давно зниклого родича.

17 грудня сестра Гімареса приїхала до цього магазину, щоб знайти свого брата.

"Вони побачили фотографію і зв'язалися зі мною, оскільки у нього не було телефону або постійної адреси. Зараз Різдво, і я хотів показати, як мало потрібно, щоб змінити чиєсь життя. Ми не уявляли, що це буде мати такі наслідки", - зазначив Лобо.

Старі фото з Жоау:

Нещодавно "Дивогляд" розповідав про іншу дивовижну історію. Жінка, яка багато років вважалася безплідною, дізналася про свою вагітність за кілька годин до пологів.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ