Жінка з котом

"Тепер 2020 не такий поганий": зниклий безвісти кіт повернувся до господарки у річницю смерті її сина – фото

bemidjipioneer.com

Деб ненавидить грудень, оскільки у цей місяць померли її син, батько та мати

Мешканка американського штату Міннесота розповіла зворушливу історію, як зниклий кіт повернувся додому в річницю смерті її сина. Про це пише The Bemidji Pioneer.

Деб Мосбергер втратила 18-річного сина Вінсента ще у 2002 році. Він загинув в автокатастрофі через водія, який був напідпитку. Юнак дуже любив тварин, тому в родині їх завжди було багато. 

5 листопада 2020 року один з котів родини, на ім'я Ейб, не повернувся з прогулянки. Спочатку господарі не надто переймалися, проте вже наступного ранку, коли улюбленець не з'явився, вони почали тривожитися. Американці опитали усіх сусідів, розклеїли оголошення та попросили про допомогу у зоозахисників. 

9 грудня, у день 18-ої річниці від дня смерті сина, Деб прокинулася із проханням до Вінсента привести Ейба додому. Упродовж дня жінка кільком людям сказала, що покійний син допоможе повернути кота додому. А вже ввечері Ейб дійсно повернувся. 

За п'ять тижнів кіт дуже схуд. Він усю ніч муркотів та не відходив від господарки. На думку Деб, улюбленець міг заховатися у машині та випадково поїхати кудись далеко. 

Жінка зазначає, що після повернення Ейба знову полюбила грудень – раніше вона його ненавиділа через смерть сина, батька та матері. 

"Тепер 2020 рік здається не таким поганим", – зазначила вона. 

Раніше сліпий собака п'ять днів йшов по снігу до волонтера, який дав йому притулок. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ