Пес Гері

Зворушлива історія: сліпий собака п'ять днів йшов по снігу до волонтера, який дав йому притулок

PH via dailystar.co.uk

Любов собак – найчесніша у всьому світі

Польський пес втік від нового господаря та п'ять днів йшов під час морозів до будинку волонтера, який дбав про нього раніше. Про це пише Daily Star.

12-річного сліпого собаку, на ім'я Гері, спіймали на вулицях чотири роки тому. Весь цей час він мешкав у притулку для тварин. У листопаді 2020 року його забрав волонтер з благодійної організації у Гданську на перетримку. 

Гері швидко звик до нового господаря та сусідських дітей, однак за три тижні до благодійної організації звернувся чоловік, який хотів забрати собі собаку. Він підписав договір та забрав собі Гері. 

За день після того, як у собаки з'явився новий будинок, він зірвав свій ошийник та втік. Волонтери організували пошуки улюбленця та поширили інформацію про нього у магазинах та мережі. 

Шлях Гері
Шлях Гері
Фото: PH via dailystar.co.uk

За три дні Гері побачили за вісім кілометрів від його нового житла. Одна з дівчат, з якими Гері потоваришував, поки був на перетримці, знайшла його сплячим у лісі на морозі в кількох метрах від будинку, де він жив із волонтером. 

"Гері сам обрав собі родину, і ми поважаємо його рішення. Він залишиться зі своїм тимчасовим господарем назавжди. Чоловік, який хотів дати йому новий дім, розуміє усю ситуацію, тож ми оберемо йому нового друга", – йдеться у виданні. 

Раніше собака відмовився від їжі та води в очікуванні померлого господаря. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ