Цуценята

Звіряча рятівниця: як живе жінка, яка поселила у своєму будинку 1300 собак

Shutterstock

За словами китаянки, ми маємо дбати про тварин на Землі

Мешканка китайського міста Чунцин поселила у своєму будинку понад 1300 собак і продовжує брати до себе нових. Про це пише The Straits Times.

Двадцять років тому Вень Цзюньхун врятувала покинутого господарями пекінеса, якого вона назвала Венцзин. З того часу китаянка не могла зупинитися.  

Жінка хвилювалася, що бездомні тварини зіштовхуються з великою кількістю небезпек: потрапляють в аварії, помирають від голоду або потрапляють до рук тих, хто займається продажем собачатини. 

"Важливо доглядати собак. Ми маємо поважати життя, адже Земля не тільки для людей, а й для тварин", – зазначила вона. 

Крім собак, жінка поселила у себе 100 кішок, чотирьох коней, кроликів та птахів. Деякі, зізнається Вень, вважають її божевільною. 

Цзюньхун починає свій день о четвертій ранку: вона вдягається та виносить 30 відер тваринних екскрементів, а потім готує понад 500 кілограмів рису, м'яса та овочів. Відходи вона спалює на задньому подвір'ї. 

Кожна кімната двоповерхового будинку китаянки заповнена клітками, встановленими одна на одну. Її будинок оточено парканами та високими воротами, оскільки сусіди багато разів вимагали її переїхати. 

Жінка знаходить гроші на утримання тварин завдяки проданій квартирі та позикам до 300 тисяч гривень, а також пенсії і заощадженням, які у неї лишилися після роботи екологом. 

Нагадаємо, в Іспанії чоловіка виселили з квартири через 110 котів, яких він прихистив. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ