Інопланетянини

Учені знайшли у нашій галактиці найбільш імовірне місце проживання інопланетних цивілізацій

Shutterstock

Ми не єдині у Всесвіті

Група вчених із США та Чилі провела дослідження, в результаті якого було визначене найбільш ймовірне місце проживання інопланетних цивілізацій в Чумацькому шляху. Про це повідомляється в статті, опублікованій в репозиторії препринтів arXiv.org.

Фахівці з Каліфорнійського технологічного інституту, Лабораторії реактивного руху НАСА та Середньої школи Сантьяго використовували галактичну імітаційну модель, яка враховує ймовірність появи живої природи із неживої, швидкість еволюційних змін, а також ймовірність загибелі цивілізації, щоб визначити можливу поширеність і вік інопланетних цивілізацій.

Згідно з результатами моделювання, найбільше число можливих інопланетних цивілізацій населяє кільцеву область, розташовану за чотири тисячі парсек від центру Чумацького шляху. Сонячна система віддалена від центру галактики на 8,5 тисяч парсек.

При цьому з часом зникає все більше цивілізацій, але найбільш щільно заселеними залишаються внутрішні області Чумацького шляху. Крім того, більшість розумних форм життя є молодими, що ускладнює їх виявлення.

Нагадаємо, нещодавно астрономи зафіксували можливий сигнал інопланетної цивілізації із сусідньої зірки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ