Інопланетяни

Прибульці уклали угоду з владою США про нерозголошення експериментів, які проводяться на Землі – ексглава космічної програми Ізраїлю

Shutterstock

За словами професора Ешеда, представники інопланетної цивілізації побудували базу на Марсі

Колишній керівник космічної програми Ізраїлю професор Хаїм Ешед заявив, що інопланетяни уклали угоду з владою США про нерозголошення інформації про експерименти, які вони проводять на Землі.

За словами Ешеда, прибульці попросили зберігати таємницю, бо "людство ще не готове дізнатися про це". Про це він розповів в інтерв’ю газеті Yedioth Aharonoth, пише New York Post.

Професор Хаїм Ешед очолював ізраїльську космічну програму з 1981 по 2010 рік. Протягом багатьох років він тричі отримував Ізраїльську нагороду за безпеку і двічі - за конфіденційні технологічні винаходи.

Ізраїльські ЗМІ припускають, що 87-річний професор, судячи з усього, збожеволів.

Він заявив, що одного разу Дональд Трамп мало не розкрив світу таємницю космітів, але ті переконали його змовчати.

"Вони не хочуть починати масову істерію. Вони хочуть спочатку зробити нас здоровими та розумними", - заявив Ешед, підкресливши, що інопланетяни прийшли з миром.

Колишній ізраїльський військовий також розповів, що представники інопланетної цивілізації побудували базу під поверхнею Марса, на якій відбуваються зустрічі американців і членів Галактичної федерації.

Ешед визнав, що все це звучить як наукова фантастика, але стверджує, що деякі з його колег також здогадуються про цю інформацію.

"Якби я розповів те, що я кажу сьогодні, п’ять років тому, мене б госпіталізували. Куди б я не пішов із цим в академічних колах, вони б сказали: "Чоловік з глузду з'їхав", - сказав ізраїльтянин. - "Сьогодні вони вже говорять інакше. Мені нічого втрачати. Я отримав свої ступені та нагороди, мене поважають в університетах за кордоном, де тенденція також змінюється ".

А як ви вважаєте, професор каже правду чи таки з'їхав з глузду?

Можливо, Ешед правий і представники інопланетних цивілізацій живуть серед нас. Раніше в мережі неодноразово з'являлися домисли, що засновник Facebook Марк Цукерберг - насправді рептилоїд.

Нагадаємо, нещодавно вчені заявили, що знайшли на Марсі місце, де могло існувати життя.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ