Дивне взуття, яке повторює форму ступні, стало хітом 2021 року

Іноді дизайнери відходять від неписаного правила "все нове — добре забуте старе", і починають вигадувати щось дійсно нове і чудернацьке.

 У 2021 році несподіваним трендом стало взуття "з пальцями", яке повторює форму ступні. Про це пише "Дивогляд".

Модель, яка імітує рукавички з розділеними пальцями, отримала назву barefoot shoes. Раніше таке взуття, яке називають "босоногим", використовували для спортивних цілей, однак тепер воно стало високою модою.

Зокрема, у кінці минулого року легендарний іспанський будинок моди Balenciaga випустив чоботи і туфлі на високих підборах з носком, у якому розділені пальці.

Такі чоботи вже є у гардеробі Ріанни.

Босоногі моделі з’явилися також у в'єтнамського бренду Datt.

А дизайнерка із Нью-Йорке Беате Карлссон і італійська марка Avavav пішли ще далі, надавши взуттю просто космічного вигляду.

Можливо, взуття-рукавичка — це новий погляд на традиційні японські шкарпетки-табі, які нещодавно також отримали втілення у взутті, що нагадує кінцівку парнокопитного.

Особливо така варіація полюбилася французькому модному будинку Maison Margiela, який навіть випустив кросівки-табі у колаборації з Reebok.

Нагадаємо, раніше експерти назвали напопулярнішу модель взуття 2020 року. Таку пару хотіли б отримати всі (ну, чи майже всі) у якості подарунку на свята.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

Читайте більше