Таким сідницям позаздрять жінки: американець почав носити спідниці та підбори і розповів, чому для чоловіків це нормально

"Я достатньо дорослий, щоб пам'ятати, що в школі дівчата не могли носити штани. Штани тепер стали не гендерним предметом гардеробу. То чому спідниці та підбори не можуть бути не гендерними?"

Більшість із нас вважає, що одяг має "стать". Наше суспільство дійшло думки, що деякі речі "підходять" чоловікові чи жінці, інші - ні. Однак у цьому світі є люди з відкритою душею, які носять все, що забажають, і вільно висловлюються, не переймаючись тим, щоб відповідати стереотипам. Bored Panda пише про чоловіка, який не побоявся робити те, що хоче, і почав носити спідниці і високі підбори.

Американець Марк Брайан, який зараз живе у Німеччині, працює інженером-механіком. Він живе своїм життям, як кожна людина, за винятком того, що щодня кидає виклик гендерним стереотипам. Він майже завжди носить спідницю та підбори, коли їде на роботу, у місто та навіть вдома. І, головне, йому це справді личить. У нього спортивні стрункі ноги, а таким сідницям, обтягнутим вузькою спідницею, позаздрила би будь-яка жінка.

"Я одягаюся так, бо можу. Просто щоб бути інакшим. Я завжди захоплювався жінками, які носили вузькі спідниці та каблуки - не сексуальністю, а силою, яку вони представляли. Для мене одяг не має статі. Я віддаю перевагу спідницям, а не сукням. Сукні не дають мені змогу  мені змішувати стать. Я віддаю перевагу "чоловічому" погляду вище талії та негендерному погляду нижче пояса. Вся справа в одязі, який не має статі", - розповів Марк.

За його словами, традиційний чоловічий гардероб доволі обмежений: є всього кілька варіантів кольорів і фасонів штанів. А зі спідницями можна експериментувати і додавати будь-які акценти з кольорів. "Те саме стосується і взуття, у вас (жінок) також набагато більше фасонів та типів каблуків. Плюс ви можете носити відкрите взуття, коли погода хороша", - зазначив чоловік.

Марк одружений 11 років і має цілковиту  підтримку від дружини та сім'ї: "Моя дружина часто радить мені, що вдягти. А дочка часом просить позичити у мене щось зі взуття" (Марку пощастило з вибором, адже, як для чоловіка, у нього доволі маленька нога 41 розміру).

Він також описав, як люди реагують на нього. Марк сказав, що жінки, як правило, віком від 30 до 40 років, роблять йому компліменти. Чоловіки коментують або ставлять запитання, але зазвичай не роблять компліментів щодо його зовнішності.

Більшість оточення його зовнішній вигляд дивує, але не більше, ніж якби це була людина із зеленим волоссям чи якимось дивним тату.

"Я достатньо дорослий, щоб пам'ятати, що в школі дівчата не могли носити штани. Штани тепер стали не гендерним предметом гардеробу. То чому спідниці та підбори не можуть бути негендерними? Крім того, чоловіки носили каблуки раніше від жінок. Можливо, не сьогоднішні підбори в стилі шпильки, але чоловіки носили підбори раніше від  жінок", - зауважив чоловік.

Марк не тільки інженер-механік, він є головним тренером футбольної команди, а також займається відновленням свого Porsche 911 1967 року — цілком чоловічі справи, тому ніхто навіть і не сумнівається у його сексуальній орієнтації.

А що ви думаєте про такий стиль?

Нещодавно "Дивогляд" розповідав про одного з найкращих футболістів світу, який вирішив кинути виклик суспільним стереотипам і зайнятися балетом.

Раніше люксовий італійський бренд Gucci представив у своїй колекції першу сукню для чоловіків.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше