Едінсон Кавані

Ламаючи стереотипи: один з найкращих футболістів світу зайнявся балетом – і це дуже красиво

Shutterstock

Спортсмен хоче довести, що танці — це не лише для дівчаток

33-річний уругвайський футболіст Едінсон Кавані, якого по праву вважають одним із кращих форвардів світу, вирішив спробувати себе у новому ремеслі. Він почав займатися балетом. І, слід визнати, має у цьому непогані успіхи.

У своєму Instagram Кавані опублікував відео, у якому показав фрагменти зі своїх тренувань у балетній школі і закликав боротися зі стереотипами у суспільстві.

"Я не згоден з думкою, що кожен хлопчик повинен грати тільки у футбол. Я вважаю, що дівчатка і хлопчики повинні бути вільні у своєму виборі і шукати те, що приносить їм щастя.

У мене був неймовірний досвід роботи зі справжніми професіоналами. Вони показали мені, як правильно робити кроки і, коли я побачив саме дійство, я був просто захоплений. Моя дівчина захоплюється танцями, ми ходили на балет в Парижі - нам обом це дуже сподобалося", - розповів Едінсон.

Едінсон Кавані
Едінсон Кавані
Фото: tribuna.com

На початку липня 33-річний футболіст залишив ПСЖ і, щоб підтримувати своє тіло у формі, поки тривають перемовини із новим клубом (за чутками, це має стати “Манчестер Юнайтед”), уругваєць все літо займався в Національній школі балету у своїй країні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ