Футбол

Футболісти навмисне програли з рахунком 0:37 через страх заразитися коронавірусом

Depositphotos

В одного з гравців команди суперника виявили вірус, однак матч не скасували

Німецька футбольна команда "Ріпдорф-Мольцен II" програла суперникам з "СВ Гольденштедт" з рахунком 0:37, оскільки боялася заразитися коронавірусом. Про це повідомляє dailymail.co.uk. 

За словами видання, гравці "Ріпдорфа" прийняли рішення дотримуватися соціальної дистанції. 

За кілька годин до матчу виявилося, що один з гравців "Гольденштедта" контактував з інфікованою COVID-19 людиною. Гравці цієї команди здали тест на коронавірус, що виявив негативний результат у кожного з футболістів. Однак команду "Ріпдорф" це не заспокоїло, оскільки суперники не пішли на двотижневу самоізоляцію. 

"Ріпдорф" вимагала скасування матчу, проте місцева влада вирішила, що основні склади можуть відкласти гру, але дублюючі повинні вийти на поле. Тож футболісти мали зіграти матч або заплатити штраф у 200 євро. 

Команда вийшла на поле у складі семи гравців, які дотримувалися дистанції у два метри з суперниками впродовж усієї гри. Футболісти з "Ріпдорфа" нерухомо стояли на полі, що і стало причиною поразки. 

"Ми вдячні цим семи гравцям, які стали добровольцями, інакше клубу загрожував би штраф у розмірі 200 євро. Це великі гроші для нас, особливо в умовах пандемії", – зазначив президент клубу Патрік Рістоу. 

Раніше сільська команда з України здобула першу перемогу у Лізі Європи. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ