Кейт Міддлтон

Як Кейт Міддлтон вдається уникнути болю у ногах після цілого дня на підборах

Shutterstock

Експерти розкрили кілька секретів герцогині

Експертка із королівського етикету британських монархів Міка Меєр розповіла, що допомагає герцогині Кембриджській Кейт Міддлтон уникнути болю в ногах після цілого дня у туфлях на підборах. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на статтю в The Sun.

За словами Меєр, головний секрет герцогині Кетрін криється у тому, що вона завжди використовує прозорі колготки, на підошву яких нанесені спеціальні силіконові смужки, які забезпечують максимальне зчеплення ступні із взуттям. Ступня не ковзає, залишається стабільною, і тому ноги менше втомлюються.

Відомо, що Кейт Міддлтон використовує колготки марки John Lewis вартістю 6 фунтів стерлінгів за пару (близько 230 грн).

Як зазначила ще одна королівська експертка Вікторія Арбітер, ви ніколи не побачите жінок із королівської родини без колготок, адже це, можливо одне із найжорсткіших правил королеви, яке стосується гардеробу.

Ще один секрет успіху Кейт Міддлтон – спеціальні шкіряні устілки, які можна вкладати у будь-яку пару взуття. Дружина принца Вільяма купила собі кілька упаковок тонких устілок Alice Bow, які коштують 16,95 фунтів стерлінгів (650 грн).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, якої висоти мають бути підбори за королівським етикетом.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ