Капличка

На високогір'ї Карпат звели капличку, бо там "з'явився диявол" – фото

Богдан Салій / Facebook

Споруда вже освячена місцевими священниками з ПЦУ

Поблизу полонини Балтагура та скель Баби у Чивчинському масиві Карпат, де розташований українсько-румунський кордон, поставили каплицю з каменю. Металева табличка на каплиці "говорить", що на цьому місці 19.07.2017 о 13:28 "з'явився диявол". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Facebook мандрівника Богдана Салія.

За словами чоловіка, котрий 6 днів подорожував на високогір'ї Карпат, фотографію каплички він зробив 9 серпня. Згодом у мережі розмістили перефотографований знімок "диявола", який знаходиться всередині каплиці.

Цілком імовірно, що на ньому зафіксували хмару рідкісної форми, яку хтось проінтерпретував так, начебто це диявол.

Zaxid.net взяли коментар у настоятеля храму Різдва в селі Криворівня батька Івана Рибарука. За його словами, місцеві жителі прийняли рішення про встановлення каплиці на цій території, бо вважають, що вона захистить "від злого духа".

В Івано-Франківському обласному управлінні лісового господарства розповіли виданню KURS, що каплицю встановили у Верховинському національному природному парку. Однак, там не знають людину, яка її побудувала. Також з управлінням не погодили це будівництво.

Цікаво, що директор нацпарку Михайло Нечай стверджує, що на території парку каплиці немає.

"Я знаю про цю каплицю, вона викликає інтерес у туристів. Але це гірська Балтагура, вона не на нашій землі, і ніякого узгодження на її спорудження парк не давав. Хто її побудував, мені не відомо", – розповів він.

Представники обласного управління лісового господарства зазначили, що у Карпатах не вперше з'являється така споруда. Переважно ці ініціативи належать місцевому населенню.

У KURS пишуть, що звести каплицю вирішив працівник Верховинського районного відділення СБУ в Івано-Франківській області. Вона вже освячена місцевими священниками з ПЦУ.

До речі, не кожну подію з містичним забарвленням можна так легко піддати скепсису. Наприклад, нещодавно у Колумбії чоловіка атакувало щось невидиме. Цей загадковий інцидент потрапив на відео.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ