8 моторошних весільних фото, від яких побіжать мурашки по шкірі

Ви вірите у потойбічні сили?

Іноді на знімках можна роздивитися якісь образи і фігури, появу яких ніяк неможливо пояснити. І тоді мимоволі починаєш думати, а раптом це таки привид?

"Дивогляд" знайшов для вас 8 весільних фото, які добряче перелякали своїх власників.

1. Пара молодят із Вірджинії (США), які одружилися у 2015 році, помітили на своєму улюбленому весільному фото щось жахаюче: між їхніми головами проглядається голова дитини чи карлика із чорними очима.

2. Це фото було зроблене на старій фермі у Норвегії. Будинок раніше належав дитячій письменниці Маргрете Мунте. На знімку добре видно нижню частину людини, одягненої у чорне вбрання. Але фотограф, який зробив фото, стверджує, що ніхто із присутніх на весіллі не був одягнений у чорне.

А ось портрет Маргрете Мунте, зроблений перед її смертю 20 січня 1931 року.

Маргрете Мунте
Маргрете Мунте
Фото: Anno Glomdalsmuseet / Stiftelsen Glomdalsmuseet

3. Якщо придивитися до цього фото, можна помітити фігуру у темному плащі з капюшоном, яка левітує біля вітражів у церкві. Цікаво, що ніхто із гостей не помітив цього дня нічого дивного.

Привиди на фото
Привиди на фото
Фото: соцмережі

4. Це фото опублікував у мережі чоловік, який стверджує, що воно було зроблене у 2006 році на весіллі його дочки. Що це за дивний людиноподібний образ – привид чи звичайний дим?

Привиди на фото
Привиди на фото
Фото: соцмережі

5. А це фото було зроблене в невеликому англійському містечку неподалік церкви після весілля. Зліва на знімку можна помітити примарну фігуру, яка ніби спостерігає за фотосесією.

Привид на фото
Привид на фото
Фото: соцмережі

6. Це фото було зроблене у кінці 1990-х на весільній церемонії у штаті Міннесота. Лише через кілька років пара помітила, що за плечем у чоловіка видніється собача морда. Хоча ніяких собак на прийомі не було. Чоловік, зображений на знімку, розповів, що у цей період він боровся з наркотичною залежністю, тому сприймає образ собаки як злого духа, який чіплявся за нього і заважав одужати.

Привид на фото
Привид на фото
Фото: соцмережі

7. Цей знімок гостей на весіллі був зроблений професійним фотографом у 1972 році. Позаду високого чоловіка у костюмі з метеликом можна роздивитися ногу ще однієї людини. Але насправді там мало бути лише четверо гостей, позаду яких нікого не було. Ніхто досі не може зрозуміти, чия нога потрапила в кадр.

Привиди на фото
Привиди на фото
Фото: соцмережі

8. Це фото було зроблене під час підготовки до весілля у південноафриканському місті Рустенбург. На передньому фоні можна помітити обрис людини без голови.

Привиди на фото
Привиди на фото
Фото: соцмережі

А ви як думаєте, на цих фото привиди чи це лише гра світла і тіней?

Раніше "Дивогляд" показував 10 фото, на яких зловили "привида" і ніхто не зміг цього пояснити.

А іноді весільні фото стають страшними не через містику, а через курйозні ситуації, які на них зафіксовані.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше