Зайнята безхатченками будка на парковці

Вимагають у водіїв гроші: у Луцьку безхатченки поселилися у паркувальній будці – фото

ІА "Конкурент"

Місцеві жителі скаржаться на шум і антисанітарію

У Луцьку в будці на парковці поселилися безхатьки, які вимагають в автомобілістів гроші, якщо ті хочуть залишити на цій території машину. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ІА "Конкурент".

За словами одного з водіїв, безхатченки хотіли отримати від нього гроші за паркування авто, що трапилося кілька днів тому. Цей інцидент – не єдиний останнім часом.

Раніше місцеве населення вже скаржилося на цих безхатченків, бо через них виникли шум і антисанітарія. Поряд із закинутою паркувальною будкою знаходиться пивний клуб.

Цю ситуація також прокоментував депутат, очільник фракції "Громадянський Рух "СВІДОМІ" Тарас Шкітер, коли бюджетна комісія Луцькради проводила засідання 29 липня. Він розповів, що виборці скаржаться на цих безхатченків, а тому він запропонував доручити департаменту муніципальної варти вирішити цю проблему.

Журналісти дізналися, що спочатку паркувальну будку зайняла лише одна жінка, але згодом там з'явилися ще чоловіки. Ситуація погіршується тим, що вони зловживають алкоголем.

Окрім цього, вдалося поговорити з самими безхатченками. Вони намагалися переконати журналістів, що працюють у пабі, але адміністрація останнього не підтвердила цю інформацію. Там зазначили, що раніше один з чоловіків отримував гроші за те, що прибирав територію, але все одно не отримував ніякого права оселятися у вищезазначеній будці.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що в електричці УЗ чоловіки курили, вживали алкоголь та погрожували насиллям. Вони потрапили на відео, яке обурило користувачів мережі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ