Лідер Rammstein: "Я став жертвою путінської пропаганди"

Bild

Вокаліст групи Rammstein Тіль Ліндеманн розповів подробиці скандальної фальсифікації із фізіономією Путіна на футболці та фальшивими заявами на підтримку РФ

Вокаліст рок-групи Rammstein Тіль Ліндеманн після тривалої мовчанки виступив із заявою щодо скандальних фото в футболці з портретом Путіна і золотим "путінофоном". Свою позицію він висловив у повідомленні для газети Bild, передає Deutsche Welle.

Музикант пояснив: зображення російського президента на його футболці – фальшивка, виготовлена за допомогою графічного редактора. Насправді на одязі Ліндеманна зображено стилізований череп з кістками. Ця футболка була подарована музиканту його колишньою подругою Софією Томалла. Фотографія, яку поширили російські ЗМІ, була зроблена в Москві 19 червня, коли Rammstein виступали там із концертом.

У російських ЗМІ також курсує заява, приписувана Ліндеманну, який нібито сказав: "У Німеччині навіть Ангела Меркель не може похвалитися такою популярністю, як Путін. Він мені подобається, він сильний лідер, а не маріонетка. Я вважаю несправедливими всі ці політичні нападки на вашу країну".

Тіль Ліндеманн стверджує, що не говорив цього, і пояснив свій схвальний жест на одному з фото. "Все це повна нісенітниця! Ми грали в Москві 19 червня. Друзі російського промоутера Еда Радникова підійшли до мене до початку концерту і сунули мені в руку телефон зі словами: "З привітом від Володимира Путіна". Після цього мене запитали, як мені подобається Москва. Тоді я підняв великий палець вгору і сказав: "Москва – чудове місто". Ось і все", – цитує Ліндеманна Bild.

Газета, проте, зазначає, що зображений на фотографії смартфон із зображенням голови Путіна справжній. Його вартість становить 4500 євро. За повідомленням Bild, Ліндеман у зв'язку публікацією фальсифікованих фото і заяв найняв адвокатів. Він також підкреслив, що "принципово не робить ніяких політичних заяв".

Нагадаємо, напередодні 5.ua повідомляв про цей курйозний "фейл" Кремля: солісту Rammstein домалювали Путіна і приписали підтримку РФ. Фальшивку дуже швидко викрили, але багато прокремлівських ЗМІ встигли оскандалитися із брехливими публікаціями. Згодом свідоме фальшування зовнішнього вигляду та заяв співака кремлівські пропагандисти сором'язливо назвали "помилкою" і "неправильною інтерпретацією".

ПРОКОМЕНТУЙТЕ