Нурлан Сабуров

"Це місячні?": російський стендапер Сабуров осоромився жартом про вбитих жінок в Україні – відео

відкриті джерела

Комік хотів "хайпанути" на болі людей, але втрапив у серйозний скандал

Поки Україна та її мешканці страждають від нападу росії, у країні-агресорці цю ситуацію "дружньо" замовчують. Зокрема, популярний стендап-комік Нурлан Сабуров, який тривалий час не коментував війну в Україні, висловив свою думку з цього приводу і у дуже грубій формі.

На одному з концертів у США до коміка підійшла українка у білій сукні з червоними плямами. Таке вбрання символізувало кров українок, вбитих від рук окупантів.

Жінка запитала коміка лише про одне: "Що ти думаєш про війну в Україні?" Відповідь Сабурова викликала гнів та ненависть у більшості аудиторії:

"Вибачте, це місячні?", – невдало пожартував стендапер.

Звичайно, що без уваги така відповідь не залишилася і на коміка за лічені секунди вилили негативні коментарі з боку українців (ясна річ, що росіяни нічого поганого у такому жарті не побачили).

Українська співачка Даша Астаф'єва справедливо оцінила коміка і гідно відповіла йому:

"Жарт про місячні в твоєму гівноспічі остаточно вбила в тобі людину. А мужика там і не було", - написала знаменитість.

Скандал з Нурланом Сабуровим
Скандал з Нурланом Сабуровим
Фото: da_astafieva / Instagram

А ось українська телеведуча Маша Єфросініна поділилася повідомленням активістки, яка брала участь у мітингу за Україну перед концертом Сабурова у США. Дівчина намагалася донести правду про війну в Україні росіянам, що мешкають у Штатах. У відповідь вона бачила лише середній палець від них.

Сьогодні Україна та її жителі страждають від нападу росії. Понад 4 млн людей покинули свою країну, шукаючи порятунку в інших державах, а ті, хто залишився, відчувають на собі агресію окупантів.

Зараз все частіше почали говорити про жінок, які зазнали зґвалтувань від "військових" путінської армії. Українці співчувають кожній з них, у той час, як на росії жінки жалюгідно сміються над ситуацією і закликають своїх чоловіків продовжувати знущання над українками.

Небайдужі психологи дали кілька порад жінкам та дівчатам, які постраждали від сексуального насилля у період війни. Перш за все, вони закликають не тримати свій біль у собі і ділитися ним з близькими людьми, або ж психологами.

Якщо ж ви поки не готові розповісти про свій біль комусь, то спробуйте самостійно повернутися до нормального життя після отриманої травми.

Фахівці також розповіли, як жінці захистити себе від зґвалтування і що робити, якщо ви вже опинилися у цій ситуації.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ