Прапор України

Астролог розповів, коли закінчиться війна і назвав найсприятливіші дати для України

Shutterstock

"Нам повністю повернуть Крим, Донецьк і Луганськ"

В Україні з нетерпінням чекають на завершення війни. Наша нація впевнена – перемога вже близько. Цей факт підтверджують й астрологи та екстрасенси.

"Дивогляд" повідомляє, що астролог на ім'я Макс Гордєєв назвав дати, які будуть найсприятливішими для українців.

Фахівець розклав карти Таро і передбачив, що бойові дії на території України з великою ймовірністю закінчаться вже цього літа. Проте, це не означатиме, що війна завершиться. Вона триватиме ще близько трьох років, але буде меншою за масштабами.

"Я роблю різні розклади на картах Таро і у кожної випадає повернення через 2-3 місяці. Так що можу сказати, що липень-серпень – це точне завершення війни. Щодо повної перемоги України, на жаль, це до трьох років. Саме тоді нам повністю повернуть Крим, Донецьк і Луганськ", – заявив Гордєєв в ефірі "Ранок з Україною".

Астролог також відмітив один цікавий факт. Він запевнив, що після перемоги Україна дуже зацікавить Євросоюз, що зіграє нам на користь.

"Скоро ми не просто встанемо з колін, ми станемо найбажанішим шматочком для будь-якого члена Євросоюзу. Так що, попри те, скільки ми горя пережили, ця ситуація зіграє країні на користь", – говорить Макс Гордєєв.

До речі, раніше фахівці назвали дату, коли на території України закінчиться війна. Інформація експертів вселяє надію на те, що зовсім скоро українці зможуть повернутися додому і жити в безпеці.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ