Лікарі

"Водна біологічна зброя": на росії поширюють новий фейк про біолабораторії в Україні

Shutterstock

Чим далі – тим гірше

З початком війни російська пропаганда перейшла всі межі дозволеного і ще й досі продовжує поширювати фейки про Україну. Одним з них є так звані лабораторії на території нашої держави, де нібито створювалася біологічна зброя.

Сьогодні ж ця брехня є однією з найпопулярніших у росЗМІ і з кожним днем поширюються нові вигадані факти.

Міноборони рф під час брифінгу виступило з заявою про те, що на території України знайшли ще один вид біологічних лабораторій. На росії вважають, що там займаються збором патогенів холери, черевного тифу та гепатиту А і Е у водоймах річок Дніпро, Дністер та Дунай, а також Північнокримського каналу.

На росії такі дії пояснюють бажанням України розповсюдити цю інфекцію водним шляхом до території рф. Звичайно, що до цієї операції були залучені вчені зі США – впевнені путіністи.

"Міноборони повідомило, що результати цих робіт можуть бути використані для створення несприятливої ​​біологічної обстановки не тільки в Росії, а й у Чорному та Азовському морях, а також Білорусі, Молдові та Польщі", – йдеться у повідомленні росЗМІ.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що російський дипломат на засіданні ООН випадково визнав, що у геноциді в Бучі винна рф.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ