віктор медведчук

"Продається медведчук": в Україні придумали, як заробити на нардепі – фото

ssu.gov.ua

Хоч якась користь від нього

Новина про затримання кума путіна віктора медведчука розлетілася по всій мережі з неймовірною швидкістю і набула розголосу. Цій події присвячують багато мемів, а дехто навіть знайшов спосіб, заробити на цьому.

Львівська студія M81studio вирішила скористатися нагодою і створила зображення нардепа під час його затримання у форматі NFT.

Сьогодні цей лот можна придбати на онлайн-платформі OpenSea. Його початкова вартість становить 0.1 ETH (близько $311). Продаж триватиме до 27 квітня.

Нагадаємо, незадовго після звістки про затримання медведчука, його дружина – телеведуча Оксана Марченко записала відеозвернення до президента України Володимира Зеленського, у якому зазначила, що її чоловік ні в чому не винен і завжди виступав за мир.

Звичайно, що це лише розвеселило українців. На тлі цього почали з'являтися різні меми та жарти. Зокрема, український телеведучий Володимир Остапчук вирішив "підтримати" свою колегу і слідом за нею оприлюднив своє відеозвернення до Зеленського. Проте мотив цих двох відео був абсолютно різним.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ