Українці жартують над тим, що цього року покажуть на параді до 9 травня в Москві

pbs.twimg.com

Техніка буде, але не військова

Минуло 42 дні з того моменту, як путінська росія напала на Україну і розпочала війну. За цей час "друга армія світу" втратила багато техніки і продовжує зазнавати поразки, хоча і сама не визнає цього.

Агресор нещадно вбиває людей і грабує їхні будинки. Особливу увагу привертає побутова техніка, на кшталт, міксерів, пральних машин, телевізорів, холодильників  тощо.

У зв'язку з цим, українці почали уявляти, який цього року на росії буде парад на честь 9 травня. Після останніх подій, у центрі уваги в Москві явно буде не військова техніка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що кацапи влаштували ярмарок в Білорусі та продемонстрували все те, що награбували в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ