Буча

"Бучанська різанина": у Вікіпедії з'явилася стаття про геноцид в Україні

Дмитро Кулеба / Twitter

росіянам так просто не відмитися від крові мирних людей

У Вікіпедії з'явився матеріал, присвячений жахливим подіям та геноциду, який відбувся у передмісті Києва, повідомляє "Дивогляд".

Буча – невелике місто у Київській області, яке стало домівкою для багатьох приїжджих людей. Зокрема, у ньому мешкала велика кількість студентів, які приїхали здобувати вищу освіту у столичних ВНЗ.

Коли 24 лютого війська путінської росії незаконно вторглися на територію України і розпалили війну, Буча стала одним із перших міст, що постраждало від нападу кацапів.

Понад місяць бучанці, які залишилися у місті, відчували, що таке пекло. Вони не могли вийти на вулицю, а у того, хто намагався втекти у більш безпечне місце, росіяни забирали життя.

На росії суворо приховували події, що відбулися в Бучі, але врешті-решт правда вийшла нагору. Інтернет-платформа "Вікіпедія" оприлюднила матеріал, у якому розповіла, що насправді відбувалося у невеличкому місті Київської області, поки воно перебувало під окупацією рф. Матеріал доступний тридцятьма мовами.

Однак, така правда не сподобалася російській владі, яка повністю заперечує свою провину. На їхню думку, мирні жителі загинули від куль української армії, а ніяк не від дій загарбників.

Одразу ж після виходу статті "Різанина в Бучі" роскомнадроз висунув претензії до п'ятьох матеріалів, що містяться у Вікіпедії, спираючись на закон "про фейки". 

росіяни вимагають видалити інформацію з матеріалів, але яку саме – не кажуть.

До цього переліку увійшли:

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що трагедія у Бучі потрапила на обкладинки світових ЗМІ.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ