Російський солдат

Армія росії отримує зарплату не грошима, а відгулами – фото

Shutterstock

Можна зрозуміти, в країні кризис

Генеральний штаб ЗСУ розкрив цікавий факт про військових путінської армії. Як з'ясувалося, кацапи не отримують грошей за те, що ризикують своїм життям, повідомляє "Дивогляд".

В оприлюднених Генштабом документах можна побачити, що у російської армії справжні проблеми. путінські військовослужбовці звернулися до центральних органів військового управління і повідомили, що вони не отримують заробітну плату у повному розмірі, перебуваючи на фронті в Україні.

Відповідну телеграму надіслали командирам дев'яти військових частин. Як з'ясувалося згодом, замість зарплати військовим пропонують додаткові відгули.

Підозрюють, що це є однією з причин, чому росіяни відмовляються воювати в Україні.

За даними Генштабу ЗСУ, російські військові не отримують обіцяних грошей. Крім того, складається окремий список росіян, які відмовилися воювати в Україні. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що на росії школярі засудили вчительку, яка "неправильно" розповідала про війну в Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ