Військовослужбовці ЗСУ

Астролог назвав дату, коли і де розпочнуться масштабні бої в Україні

zaxid.net

Фахівець також розповів про сприятливий період для перемовин та укладання угод

Сьогодні українці з нетерпінням чекають на той момент, коли закінчиться війна і ми зможемо повернутися додому. Проте, на превеликий жаль, бої ще тривають і попереду ще будуть важкі моменти.

"Дивогляд" повідомляє, що астролог Дмитро Урантус назвав ймовірні дати нових масштабних та сильних боїв з російськими окупантами.

За інформацією фахівця інтенсивні бойові події розгорнуться на Донбасі 11-12 квітня. Триватимуть вони близько двох тижнів, але темп наступу зміниться вже за кілька днів.

"Висока інтенсивність наступальних бойових дії противника триватиме як мінімум до 24 квітня. Близько 16 квітня, після повного місяця, й розпаду аспекту з'єднання Марса і Сатурна, ймовірні події, які призведуть до остаточного перелому на фронті. Марс перейде в Риби і темп війни повинен змінитися", – говорить астролог.

Також астролог відмітив, що початок травня стане вдалим періодом для проведення переговорів та укладання угод. Ймовірно, що цей час стане вирішальним.

До речі, про це раніше фахівці назвали дату, коли на території України закінчиться війна. Схожа інформація трьох експертів вселяє надію на те, що зовсім скоро українці зможуть повернутися додому і жити в безпеці.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ