Російське ТБ

"Біжи, Філя, біжи": Кіркоров у США перелякався, коли почув "Слава Україні!" – відео

5 канал

"Ледве беньки з орбiт не вискочили"

путініст філіп кіркоров, який підтримує війну в Україні та прославляє російського президента-диктатора, не на жарт злякався, коли почув вигук "Слава Україні", повідомляє "Дивогляд".

Курйозний випадок трапився у місті Лас-Вегасі, куди артист поїхав відпочити після "виснажливих" концертів для окупантів в Ялті та Феодосії. Однак, навіть там йому не дали спокою.

Одразу ж після прильоту його зустріли в одному з модних ресторанів українським гаслом "Слава Україні!". Звичайно, що "король російської естради" не зміг проігнорувати це. Він уважно дивився щось у своєму телефоні, а почувши патріотичне українське гасло, різко підняв голову з округлими від страху очима і роззирнувся навколо.

Артиста помітив український фешн-блогер Микола Хруст, який тривалий час живе у США. Він голосно крикнув "Слава Україні" і неочікувано почув відповідь від інших відвідувачів закладу: "Героям Слава!".

"Зустріли Кіркорова у Лас-Веґасі, нагадали що тут не сховаєшся. Кіркоров напудив у штанці", – йдеться у повідомленні українського блогера.

Користувачі соцмережі миттю відреагували на реакцію путініста:

  • "Впевнена на 100 відсотків, що це г*мно ряжене ще не так прозріє, на все свій час. Хочеться сказати "біжи, Філя, біжи";
  • "Шукає, де нові штани можна купити, бо після "Слава Україні" треба міняти";
  • "Наші люди кругом. Ніде рашистам спокою не буде! Слава Україні";
  • "Ледве беньки з орбiт не вискочили";
  • "Боїться, щоб у морду не дали";
  • "Діда злякали";
  • "Оболтус мордорський".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що путініста кіркорова з ганьбою вигнали з аеропорту Кишинева.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ