Прапор росії

Футболіст київського "Динамо" викинув кацапський прапор на очах у росіян

Shutterstock

Такій сувенірній продукції не раді ніде

Гравець київського футбольного клубу "Динамо" Владислав Ванат скупив всі російські прапори в сувенірних магазинах у Вірменії і викинув їх у смітник на очах у кацапів. Про це розповів коментатор Віктор Вацко на своєму YouTube-каналі Вацко Live, передає "Дивогляд".

Коментатор повідомив, що це відбулося після виїздного матчу української молодіжної збірної у Вірменії. Під час гри з трибун доносилися крики "росія!" Звичайно, що українці не залишили це просто так і не стали зволікати з відповіддю.

Так сталося, що в аеропорту гейт, до якого під'їжджав літак молодіжки, стояв поруч з гейтом на рейси до Сочі та Москви. Пасажири очікували на свої рейси в спеціальній залі, чим і вирішили скористатися українські спортсмени. 

Ванат зайшов у магазин з сувенірною продукцією, скупив усі російські прапори і викинув їх у смітник:

"В лаптєногих є така фішка, особливо у колгоспних лаптєногих. Вони вдягаються в якусь херню з символікою своєї країни. То футболки в кольорах дешевої зубної пасти, то курку двоголову на футболочках одягнуть. Власне, там такі летіли", – сказав коментатор.

"Вийшов з охапкою прапорців, підійшов до смітника і на очах всіх цих пасажирів двох рейсів відкрив його і туди ці прапорці викинув. Як думаєте, скільки громадян курятника сказали йому хоч одне слово?", – задав риторичне питання Вацко.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Instagram видалив популярний тег #russiaisaterroriststate, бо він "суперечить Правилам спільноти".

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ