Соліст Imagine Dragons підняв вгору прапор України, який йому передала харків'янка – відео

theartsdesk.com

Сьогодні весь світ підтримує нашу державу

Популярний американський рок-гурт Imagine Dragons підняв прапор України на одному зі своїх концертів, повідомляє "Дивогляд".

Сьогодні весь світ підтримує нашу державу, яка потерпає від повномасштабного вторгнення путінської росії. Це проявляється не лише на політичному рівні, але й на культурному.

Світові зірки солідарні з Україною і різними способами підтримують нашу країну та її жителів. Не залишився осторонь й музичний гурт Imagine Dragons. На концерті у Празі соліст на ім'я Ден Рейнольдс взяв в руки прапор України, який йому дала жителька Харкова, і підняв його вгору. Він продовжив виступ з українським державним символом.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що популярний гурт Metallica зібрав $1 млн на допомогу Україні.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ