Джамала

Понад €5 тис: на аукціоні продали сукню Джамали, в якій вона відкривала Євробачення-2017

instagram.com/jamalajaaa

Співачка активно збирає гроші на потреби ЗСУ

Сукню української співачки Джамали, в якій вона відкривала пісенний конкурс Євробачення у 2017 році, продали на аукціоні Catawiki за понад €5 тис, повідомляє "Дивогляд".

Українська артистка з початку повномасштабного вторгнення в Україну активно допомагає нашим захисникам, які без зупинки нищать ворога і не дають йому зруйнувати нашу Україну та її мешканців.

Співачка активно збирає гроші на потреби ЗСУ і докладає до цього багато зусиль. Зокрема, Джамала виставила на продаж свою сукню від дизайнерки Юлії Магдич, в якій вона відкривала найпопулярніший пісенний конкурс Євробачення-2017 у Києві.

Лот пішов з молотка аукціону Catawiki за €5,6 тис, приблизно 175 тис грн. Усі гроші передадуть на потреби української армії. 

Джамала зізнається, що ця сукня – справжній витвір мистецтва, у якому поєднуються традиції та історія нашої незалежної України.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Джамала зібрала майже €85 млн для України.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!
ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ