Джамала

Джамала заспівала у фіналі Нацвідбору на Євробачення 2022 і зібрала €67 млн для української армії – відео

instagram.com/jamalajaaa

"Це єдине, що я можу"

Кримсько-татарська співачка Джамала виконала пісню про геноцид свого народу в фіналі Нацвідбору на Євробачення 2022 та зібрала гроші для наших військових. Про це повідомляє "Дивогляд".

Переможницю Євробачення 2016 запросили на нацвідбор Євробачення 2022 у Німеччині. Для виступу вона обрала пісню 1944, яка розповідає про депортацію та геноцид кримських татар.

"Насправді мені би сьогодні дуже хотілося бути на цьому неймовірному шоу і представляти свою пісню, але сьогодні я представляю не просто свою творчість, а представляю голоси тисячі жінок, тисячі дітей, які в цей момент знаходяться в бомбосховищах, які не можуть бути тут і бачити це шоу навіть по телебаченню. Я дуже дякую вам за прапори, я дуже дякую за цю підтримку. Я думаю, що це дуже підійме дух в Україні. Мені дуже хочеться, щоб вся Європа почула, що це не просто війна, яка відбувається в Україні. Це війна, це війна, яка відбувається в серці Європи. І мені дуже хочеться, щоб ми не стояли осторонь, не дивились, що десь там стріляють, щоб ми дійсно були причетні до того, щоб допомогти всім нам зупинити цю війну, зупинити цю агресію. Це єдине, що я можу – співати і говорити про це, зробити хоча б щось, щоб запобігти цьому", – заявила Джамала.

Після цього артистка розповіла, що завдяки виступу вона зібрала для українських захисників €67 млн.

Джамала
Джамала
Фото: instagram.com/jamalajaaa

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що італійський дует та ймовірні переможці Євробачення-2022 заспівали з прапором України.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

Реквізити офіційного спеціального рахунку для допомоги ЗСУ: UA843000010000000047330992708

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ