Instagram

Instagram видалив популярний тег #russiaisaterroriststate, бо він "суперечить Правилам спільноти" – фото

Shutterstock

Кожен такий допис демонстрував, як країна-агресорка знищує Україну

Популярна в усьому світі соцмережа Instagram вже вкотре перешкоджає поширенню контенту, який демонструє злочини росії в Україні. На цей раз соцмережа заблокувала популярний хештег #russiaisaterroriststate, повідомляє "Дивогляд". 

З початку війни цей тег набув популярності і ще більше активувався серед користувачів після трагедії у Кременчуку. Кожен такий допис демонстрував, як країна-агресорка знищує Україну і скільки людей загинуло через постійні обстріли та бомбардування.

Однак, ймовірно Instagram вирішив, що такі відгуки в бік росії та росіян є жорстокими, тож вирішив заблокувати тег #russiaisaterroriststate. Соцмережа продемонструвала свою нейтральну позицію, зазначивши, що публікації з такою відміткою "суперечать Правилам спільноти".

Таким чином українці і всі небайдужі втратили можливість масово розповідати світовій спільноті про жахливі вчинки путінської росії в Україні і закликати до визнання цієї країни агресором і терористом.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Папа Римський вважає, що росію могли спровокувати на війну.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ