"Нах*й, знову нах*й, до росії нах*й":

На аукціоні продали легендарний дорожній вказівник для кацапні

prozorro.gov.ua

За цей лот протягом години боролися 29 потенційних покупців

На аукціоні продали дорожній знак, який вказує напрямок руху російським загарбникам, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Укравтодор.

Славнозвісний вказівник з трьома напрямками руху для кацапні "нах*й, знову нах*й, до росії нах*й" став дуже популярним з перших днів війни. Нещодавно його продали на аукціоні за 631 тис грн.

За цей лот протягом години боролися 29 потенційних покупців. Стартова ціна становила 50 тис грн, а за результатами торгів у три раунди перевищила 600 тис грн.

Новий власник дорожнього знаку може встановити його у своїх володіннях. Встановлювати його на дорогах загального користування можна лише за згодою влади.

Повідомляється, що всі отримані від продажу кошти надішлють на допомогу ЗСУ на рахунок Нацбанку.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що флісову кофту Володимира Зеленського продали на благодійному аукціоні за $111 тис.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Друзі! Ми сьогодні боремося за нашу свободу, незалежність, за право бути вільною людиною на своїй землі.

Нас захищають справжні Супергерої: ЗСУ, Нацгвардія, Тероборона, МВС, усі небайдужі Громадяни, які об'єдналися заради захисту Батьківщини.

Ми маємо безпрецедентну підтримку міжнародних партнерів. Увесь світ підтримує Україну.

Зберігаємо спокій, підтримуємо один одного, читаємо тільки перевірені новини та допомагаємо армії.

ЄДИНІ ОФІЦІЙНІ РЕКВІЗИТИ НБУ ДЛЯ ЗБОРУ КОШТІВ НА ПОТРЕБИ АРМІЇ: https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

ПЕРЕРАХУЙТЕ "КОВІДНІ" ГРОШІ З Є-ПІДТРИМКИ НА АРМІЮ: https://www.portmone.com.ua/r3/uk/terminal/index/index/id/118103/

ВІДПРАВТЕ ДРУЗЯМ ЗА КОРДОН ПОСИЛАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ: https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi

Разом до перемоги над російськими окупантами!

Слава Україні! Героям слава!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ