На тлі українських руїн: на росії намалювали Віктора Цоя у військовій формі з символом "Z" – фото

Художник із росії Олексій Сергієнко до 60-річчя з дня народження засновника гурту "Кіно" Віктора Цоя показав картину, де рок-музикант зображений на тлі руїн Маріуполя.

Так, покійного Цоя намалювали з автоматом у військовій формі, доповненій шевроном із рашистським символом "Z". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росЗМІ.

Варто зазначити, що у своїх піснях виконавець корейського походження засуджував війну, а щодо його практичного життя, то у 1983 році він покалічився, щоб ухилитися від призову та не воювати в Афганістані. За це він 1,5 місяці знаходився у психіатричній лікарні.

Ця картина привернула увагу журналістів, які запитали, яким чином музикант причетний до війни в Україні.

"Був молодий, дурний, недосвідчений. Як і всі люди, робив помилки та робив дурниці. У будь-якому випадку він жив у цій країні, був її патріотом. Зараз, уже в зрілому віці, він, безумовно, був би на правильній стороні. За часів Цоя ситуація була інша. Їхати в іншу країну воювати незрозуміло за що не хотілося б. Все правильно. Але зараз він точно став би на бік добра та боровся б за справедливість і правду", – відповів Сергієнко.

Картина
Картина
Фото: російські ЗМІ

Читайте також:

На думку художника, зараз музикант як мінімум поїхав би на Донбас із концертами та "не зрадив би батьківщину, як Галкін, Пугачова та Невзоров". Однак, його думку не розділив режисер Рашид Нугманов, який особисто спілкувався з Цоєм і навіть зняв його у фільмі "Голка".

"Усі ці зображення з автоматом і так далі – це просто спекуляція на імені. Звичайно, ніхто не може сказати, що Цой думав би в 60 років. Але якщо уважно послухати його пісні, ймовірність того, що він одягнув би форму, вкрай мала"

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що на москві площу "ДНР" прикрасили шрифтом, який вкрали у київських дизайнерів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше