Площа "ДНР"

На москві площу "ДНР" прикрасили шрифтом, який вкрали у київських дизайнерів – фото

російські ЗМІ

Використовується для "тупої пропаганди без моральних і юридичних прав на це"

На москві нещодавно з'явилася площа, присвячена так званій "Донецькій народній республіки", але є проблема – її прикрасили шрифтом, вкраденим у київських дизайнерів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram українського митця Олеся Гергуна.

Йдеться про площу біля посольства США. Там наразі триває ремонт, а тому площу прикрили банерами з пропагандистськими гаслами, які створені за допомогою шрифту KTF Jermilov. Останній придумали українські дизайнери Олесь Гергун та Євген Анфалов.

Цю ситуацію вже прокоментував Гергун і сказав, що його творіння використовується для "тупої пропаганди без моральних і юридичних прав на це". Зазвичай цей шрифт з'являється на банерах на підтримку України (приклади далі), але, судячи з усього, росіян цей факт не турбує.

Скандал навколо шрифту
Скандал навколо шрифту
Фото: Фото з соцмереж

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про те, як учасник "Файна Юкрайна" перейшов на бік рф і почав закликати зачистити Україну від фашистів.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ